Úklid vykouzlíme rychle, pečlivě a s ekologickými prostředky

Provádíme úklid domácností, bytových domů, kanceláří, po stavebních úpravách i večírcích – a to jak pravidelně, tak nárazovitě dle domluvy.

Jsme mágové na úklid

Uklízíme systematicky, důkladně a s chutí. Náš personál je proškolen tak, aby byl úklid odvedený kvalitně a pečlivě. Používáme profesionální úklidovou techniku a ekologické prostředky šetrné k přírodě. Nežijte, abyste uklízeli, o úklid se postaráme my.

Domácnosti

Úklid domácnosti si v dnešní době může dovolit téměř každý. Provádíme pravidelný i jednorázový úklid, záleží na vás. Můžete si objednat důkladný jarní úklid bytu, anebo vám přijdeme třeba jen umýt okna.

Úklid můžete věnovat i jako dárek anebo milé překvapení pro manželku. My uklidíme byt a vy si zajdete na romantickou večeři.

Jednorázový úklid

Pomůžeme vám s větším úklidem po rekonstrukci, s velkým jarním úklidem nebo občasným úklidem u starších osob, které už to samy nezvládají. Uklidíme jednu místnost, nebo celý byt – záleží jen na vás.

Pravidelný úklid

Uklízíme i pravidelně v předem domluvené dny. Vyluxujeme, vytřeme podlahu, utřeme prach, umyjeme nádobí, je to jen na vás, co si budete přát. Přijdeme k vám jednou, dvakrát i třikrát týdně, opět se řídíme jen domluvou s klientem.

Kanceláře

Úklid kancelářských prostor provádíme na profesionální úrovni. Kromě klasického úklidu nabízíme i možnost doplňování mycích a čisticích prostředků, mytí oken nebo tepování koberců.

Uklízíme školy, zdravotní zařízení, neziskové organizace i jiné větší prostory.

Naše ceny jsou velmi příznivé – přesvědčte se sami. Popište nám, co potřebujete, a my vám zašleme kalkulaci.

Bytové domy

Nabízíme kompletní úklid společných prostor domů od půdy až po sklep. Rozsah a četnost záleží jen na vás. Uklízíme pravidelně i jednorázově. Konkrétní rozsah prací a cenu stanovíme vždy po obhlídce konkrétních prostor.

Čištění garáží, sklepů, hal

Zabýváme se a zajišťujeme čištění garáží, hal, skladů a podobných objektů. K čištění používáme profesionální stroje a pomůcky, a ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Neváhejte nás proto oslovit se žádostí o jednorázový, ale i pravidelný úklid a vypracování cenové nabídky.

Údržba zeleně

Provádíme a zajišťujeme standartní údržbu zeleně (pokos, výhrab atd.).

Vyklízecí práce

Provádíme a zajišťujeme vyklízení bytů, sklepů, půd a dalších prostor dle požadavků zákazníka.

Deratizace, dezinsekce, dezinfekce

Zajišťujeme komplexní služby spojené s hygienickou nezávadností objektů a jejich okolí. Poskytované práce zahrnují hubení a likvidaci hlodavců a hmyzu, ale také preventivní kroky k ochraně před jejich vnikáním do objektů.

Nezávazná poptávka

Popište nám co potřebujete,
a my vám zašleme kalkulaci.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Více informací